Rodinný podnik, který miluje výzvy

Z garáže až k moderní technologické firmě

Jsme rodinný podnik, který miluje výzvy. I proto naše cesta začala jako malá truhlářská dílna, která se postupně rozrůstala, až se z nás stala technologicky vybavená firma specializující se na akustické panely a automatizovanou sériovou a zakázkovou výrobu ze dřeva. 

Truhlářská pečlivost v nás zůstala a doplnili jsme ji o moderní technologii, která nám umožňuje realizovat i ty nejnáročnější projekty. Náš tým se skládá ze zkušených truhlářů i technicky založených profesionálů, kteří dohromady realizují projekty pro architekty, designéry i zvukové inženýry.

Z garáže do celé Evropy

Kořeny našeho rodinného podniku sahají až do roku 2003, kdy náš otec Karel Fechter starší založil první truhlářskou dílnu v garáži rodinného domu. Z počátku pracoval na menších projektech, ale ty se díky kvalitně odvedené práci a narůstajícím zkušenostem postupně zvětšovaly a nabíraly také na složitosti provedení. Zvyšující se poptávka po složitějších a technologicky náročnějších projektech umožnila naší firmě rozšíření týmu a rozsáhlé investice do moderní technologie a výrobních prostor. Díky tomu jsme mohli navázat dlouhodobá partnersví s řadou architektů, designérů, zvukových inženýrů a firem, pro které realizujeme jednotlivé zakázky i sériovou výrobu. V roce 2020 jsme dali našemu rodinnému podniku novou tvář a vytvořili jsme společnost Safatech s.r.o., kde jakožto potomci Karla Fechtera kráčíme v jeho stopách.

Jsme kvalifikovaní a technicky smýšlející profesionálové využívající dlouholeté truhlářské zkušenosti a moderní technologii. Veškeré projekty dokončujeme včas a garantujeme jejich kvalitu. Jsme vaším partnerem, který vám pomůže přivést vaše projekty k životu.

 

Naše historie v číslech

  • 2003 - Karel Fechter starší založil Truhlářství Fechter Karel
  • 2006 - Karel Fechter mladší odmaturoval na Střední průmylové škole ve Volyni, obor Nábytkářství a přidal se k rodinnému podnikání
  • 2011 - Kamil Fechter odmaturoval na Střední průmylové škole v Táboře, obor Dřevařská a nábytkářská výroba a rovněž se přidal k rodinnému podniku
  • 2020 – Založení Safatech s.r.o., potomky původního zakladatele Karla Fechtera

 

Naši partneři 

Máte zájem o spolupráci?

Pojďme společně přivést vaše nápady k životu.

Kontaktujte nás
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.