Zakázková i sériová výroba ze dřeva

Kombinujeme truhlářskou pečlivost a preciznost našich strojů pro dokonalý výsledek

Výroba ze dřeva bez kompromisů

Naše výrobní prostory a technologie nám umožňují pustit se do výroby jakkoliv složitého návrhu. Klademe důraz na precizní kvalitu, včasné dodání a dlouhodobé partnerství. Pravidelně dodáváme naše dřevěné výrobky pro zákazníky z České republiky i Německa, Rakouska nebo například Itálie. 

Nabízíme výrobu dřevěných výrobků z nepřeberné škály materiálů i povrchových úprav. Možnosti výběru máte takřka neomezené. Co se týče množství, požadovaná minimální objednávka záleží na rozsahu zakázky a velikosti daného výrobku ze dřeva. Rádi přijímáme objednávky pro velké množství výrobků. Pokud vás zajímá konkrétní provedení či konkrétní produkt, neváhejte se na nás obrátit a rádi s vámi probereme všechny možnosti spolupráce. 

Základní pilíře naší výroby

Pracujeme s moderní výrobní technologií a podporujeme ekologický přístup – podmínkou pro naše dodavatele je FSC a PEFC certifikace. To znamená, že používáme dřevo z lesů obhospodařovaných podle ekologických a sociálních pravidel.

 

Sériová výroba

Specializujeme se na sériovou výrobu plošných dílců a kompletních produktů z materiálů na bázi dřeva a masivu, tvarově frézované a lisované dílce a produkty včetně povrchových úprav. 

Rádi pro vás zpracujeme plán realizace sériové výroby v našich výrobních prostorách. Příklady realizované výroby: nábytkové díly, dveřní polotovary, dřevěné bedýnky a krabičky, držátka štětců a další produkty včetně povrchové úpravy.

 

Opracování na CNC strojích

Disponujeme moderní technologií včetně několika CNC strojů. Proto vám nabízíme veškeré plošné, hranové a tvarové frézování, řezání a vrtání v 4,5 osách.

 

Zakázková výroba

Kromě sériové výroby nabízíme i možnost výroby dřevěných produktů na zakázku. Klasický a atypický nábytek a interiérové a exteriérové stavební prvky – bytelné dřevěné dveře, schodiště, luxusní nábytek nebo jiné náročnější dřevěné výrobky. Jsme schopni zařídit i rozsáhlé objednávky, jako je kompletní vybavení hotelů, barů, kanceláří, restaurací apod. Vyrábíme i repliky nábytku, dveří a oken pro historické objekty.

 

 Prohlédněte si naše realizace

Máte zájem o spolupráci?

Pojďme společně přivést vaše nápady k životu.

Kontaktujte nás
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.