Schwan Cosmetics Český Krumlov

Vítěz soutěže Kanceláře Roku – Kategorie: Regionální Kancelář

 

Finalista soutěže CBRE Art of Space Awards ve třech kategoriích:

Design pracovního prostoru – Industriál

Nejatraktivnější meeting point

Zdravé prostředí a udržitelnost

 

Kvalita provedení získává ocenění

 

Těšíme se z úspěchu Projektu Kanceláře Schwan Cosmetics, na kterém jsme spolupracovali s autorem Ing. Arch. Martinem Zborníkem, a jsme hrdí, že kvalita našeho provedení byla jedním z důvodů získaného ocenění.

Společnost Schwan Cosmetics, jakožto TOP3 zaměstnavatel Jižních Čech v letech 2018 a 2019, se zaměřila na nové interiéry formou pohledu na pracoviště jako jednoho z firemních benefitů. Při návrhu interiéru a pracovního prostředí hrála významnou roli také akustická pohoda, která byla řešena kruhovými stropními prvky, unikátními celo-stěnovými panely s vyměnitelnými firemními bannery a řešením speciálně navrženého nábytku pro zajištění potřebné tlumící plochy v železobetonovém interiéru. O kvalitě interiérů svědčí i získané ocenění v odborné soutěži Kanceláře roku 2019 organizované společností Prochazka & Partners.

 

  • Autor interiéru: Ing. arch. Martin Zborník - ATELIÉR V KÓDU s.r.o.
  • Investor:  Schwan Cosmetics CR
  • Výroba a montáž: Safatech s.r.o.
  • Místo realizace: Český Krumlov, Průmyslová 176

 

Tady byste chtěli pracovat - Seznam zprávy

Kanceláře Roku 2019

CBRE- Art of Space Awards 2019

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.